HitnSpin Bonus bez depozytu w kasynie HitnSpin
★★★★☆
DOSTAWCA KASYNA: 150 darmowych spinów dla Alexi w przygodzie na Wschodzie
PayPal Visa MasterCard

Kasyno online Mr Bet Online na Filipinach

Metody kosztowe

W Mr. Bet oferujemy kilka sposobów zarabiania środków i odbierania wygranych. Poniżej znajduje się lista kilku metod przetwarzania pieniędzy, z których powinieneś skorzystać:

– Siru – AstroPay – Oxxo – Net Pay – Santander – Citibankmex – FlexeSpin – Caixa – Visa – Mastercard

Jest ich o wiele więcej. Należy pamiętać, że nie wszystkie z nich mają zastosowanie na całym świecie. Przede wszystkim pamiętaj, że mamy teraz kurs Know-Your-Cutomer lub KYC. Niektóre z tych instytucji finansowych obsługują wyłącznie określone kraje. Jest zgodny z wytycznymi prawnymi dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy. W związku z tym musimy zweryfikować Twoją tożsamość.

Aby ukończyć kurs weryfikacyjny należy złożyć kolejne:

– Dowód tożsamości – ważny dowód tożsamości. – Dowód zawarcia transakcji – rachunek za media. – Metoda dowodu kosztu – wyciąg z instytucji finansowej lub zdjęcie karty kredytowej lub debetowej.

Po przejściu kursu weryfikacyjnego – teraz możesz grać w naszym kasynie i wypłacić swoje wygrane.

Depozyty

Przebieg depozytu jest prosty. Po utworzeniu konta na pulpicie nawigacyjnym zobaczysz przycisk wpłaty. Kliknij to, a zobaczysz, że dostępne opcje są dla Ciebie. Minimalny depozyt różni się w zależności od kraju. W przypadku Filipin możesz wpłacić zaledwie 10 USD (lub równowartość w ₱).

Wypłaty

Przebieg odstawienia jest podobny. Na pulpicie nawigacyjnym znajduje się przycisk, który możesz kliknąć, aby przejść do przebiegu wypłaty. Pamiętaj, że domyślnie wypłacimy Twoje wygrane wyłącznie na to samo konto, którego użyłeś do wpłaty gotówki. Możesz wypłacić do 100 000 $ (lub równowartość w ₱). Niemniej jednak zależy to w rzeczywistości od Twojego stażu jako uczestnika, weryfikacji tożsamości i zastosowanej metody.

Dodaj komentarz