Chorągiew Zamku w Zawieprzycach Atanazego Miączyńskiego

Herbu Suchekomnaty

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń


Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca
Miodosytnia u Miączyńskiego
Niedziela 30 Sierpień 2020, 11:30 - 17:00
Odsłon : 169
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt 502056124

Chorągiew Zamku w Zawieprzycach na wygnaniu świętuje swój Jubileusz. Jak na Sarmacką Brać -przystało smutki ni troski nie pomnim gdy świętować czas nadchodzi. Przybywajcie zatem druhny i druhowie w duchu rekonstrukcji by Miączyńskiego Drużyna Was mogła ugościć sercem, napitkiem i jadłem, gawędą, tańcem, a i bitką godziwą. Obozowisko szlacheckie w meandrze Wieprza powstanie by cieszyć tych co w niem stana i tych co odwiedzą. Wspomnieniom i gawędom wieczornym przy ogniskach końca nie będzie. Na zabawie i radości dzień spędzimy. Z nadzieją i wiara w przyszłość spojrzymy.

miodosytnia

Miejsce Kijany
Ze względu na przepisy ws COVID uczestnictwo grup rekonstrukcyjnych w wydarzeniu możliwe jest jedynie na postawie zaproszenia lub zgłoszenia do koordynatora - Anny Skrzypek- Woźniackiej pod nr tel. 502056124. Przyjmujemy jedynie w miarę wolnych miejsc z pierwszeństwem przyjęć dla współorganizatorów i uczestników Majówek Zawieprzyckich oraz wydarzeń na Szlaku Jana III Sobieskiego.